Артикул 86993462R

Код 86993462R

Виробник CNH CNH

9.07

Компресор кондиціонера

Part is not available on Ukrainian stock.
Please contact the local official CNHi distributor in your country.

Код Виробник Найменування Наявність
та од. виміру
Ціна за од.
грн з ПДВ
КОД Найменування наявність ціна, грн
  47773024 CNH Компресор кондиціонера (86993462), 2188, 2388, MX270, STX330 2 шт  
  86993462 CNH Компресор кондиціонера, 2188 0 шт ×  
  86993462R CNH Компресор кондиціонера 0 шт ×  
  47773024 USP Компресор кондиціонера, (86993462), 2188, 2388, MX270, STX330 0 шт  
  47773024 USP Компресор кондиціонера, (86993462, 47773024) 2388, MX270 USP 0 шт  
  47773024 USP Компресор кондиціонера, (47773024, 86993462), 2188, 2388, MX270, STX330 0 шт  
  47773024 USP Компресор кондиціонера 0 шт  
Core Part Number 86993462C
Model T7510, T7520, T7530, T7540, T7550, T9010, T9020, TJ275, TJ280, TJ325, TJ330, TJ375, TJ425, TJ450, TJ500, TJ 9010/9020, TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195, 8670, 8870, CR5080, TC5070, TC5090, LV80
Model 420
Model C70 DIESEL, C80, C90
Model 2365, 2366, 2377, 2388, 2399, 2566, 2577, 2588, 2688, 2799, 5088, 6088, 6130, 7088, AF4077, AF4088, 7130 AF, 1620, 1640, 1644, 1660, 1666, 1670, 1680, 1688, 2144, 2166, 2188, 2344, 7130, 9230, 1640E, 2388 BTW, 2388BL
Model 5130, 5140, 5120, 5250, 5150, 5220, MAXXUM 5230, MAXXUM 5240
Model MAGNUM 180, MAGNUM 190, MAGNUM 200, MAGNUM 210, MAGNUM 220, MAGNUM 225, MAGNUM 240, MAGNUM 270, MAGNUM 305, 7110, 7120, 7130, 7140, 7210, 7220, 7230, 7240, 7250, 7150, 7230 CC, 7240 PRO, 7250 PRO, 8920, 8930, 8950, MAGNUM 335, MAGNUM 8910
Model CX50, CX60, CX70, CX80, CX90, CX100
Model 85, 485, 585, 595, 685, 695, 785, 885, 895, 3220, 3230, 4210, 4220, 4230, 4240, 8940, 9280, 3210, 485A, 485XL, 515220, 585A, 585XL, 595XL, 685, 685A, 685XL, 695XL, 785XL, 795XL, 885XL, 895XL, 9250, 9260, 9270POWER, 9270SYNCHROSHIFT, 9280PS, 995XL, C70, H85
Model MX220, MX240, MX270
Model AFS
Model QUADTRAC 9370, QUADTRAC 9380
Model 3150, SPX3150, SPX3185, SPX3200, SPX3200B, SPX3310, SPX4260, SPX4410, SPX4420
Model FARMALL 80, FARMALL95
Model 8820 DRAPER, 8820 GRAIN, 8830 15FT, 8830 18FT, 8840 DRAPER HEADER
Model CR5080
Model T7510, T7520, T7530, T7540, T7550
Model Search in Usage
Model TVT135, TVT145, TVT155, TVT170, TVT190, TVT195
Model 5130, 5140, 7230, 7240, 8230
Model MX100C, MX80C, MX90C
Model TC5070, TC5090
Model MX100, MX110, MX120, MX135, MX150, MX170, MX180, MX200, MX220, MX240, MX250, MX270
Model 9105, 9125, 6135 CVT, 6140 CVT, 6145 CVT, 6155 CVT, 6160 CVT, 6190 CVT, 6195 CVT, 9085MT, 9090MT, 9095MT, 9100MT, 9105MT, 9115, 9080MT
Model LV80
Model CS100, CS100 PRO, CS105 PRO, CS80, CS80 PRO, CS85 PRO, CS90, CS90 PRO, CS95 PRO
Model 9350, 9370, 9380, 9390
Model A8000, A8800, CPX420, CPX620, 620, 420 TIER 3, 420, 1800, 1822, 1844, 2022, 2044, 2055, 2155, 2555, 8820, 8825, 8830, 8840, 8850, 8860, 8870, 8880, 8825HP, 8860HP, 8880HP, COTTON EXPRESS 420, CPX610
Model T9010, T9020
Model STEIGER 280, STEIGER 330, STEIGER 335, STX275, STX280, STX325, STX330, 9210, 9230, 9310, 9330, STX380, STX430, 9240, STEIGER 380, STEIGER 385, STEIGER 430, STEIGER 435
Model 8670, 8870
Model CVX1135, CVX1145, CVX1155, CVX1170, CVX1190, CVX1195, CVX140, CVX150, CVX160, CVX175, CVX195, CVX1195, CVX150
Model TJ275, TJ280, TJ325, TJ330, TJ375, TJ425, TJ450, TJ500, TJ 9010/9020
Model (Additional) AF5130, AF5140, AF6130, AF9230, AFX COMBINE, AFX5088, AFX6088, AFX7088, AFX8010, AFX8120
Original Part Number 86993462
Original Part Number 86993462C
Part Family AIRCONDITIONING
Source DEPOT
Type REMAN
Увійдіть або зареєструйтеся щоб бачити ціни.
Зареєстровані користувачі отримують доступ до цін, історії заказів, рахунків, накладних, балансу, знижок, тощо.
Також ви можете сформувати замовлення, надіслати запит та отримати комерційну пропозицію без реєстрації.
Код Виробник Найменування Кількість
у комплекті
Наявність
та од. виміру
Ціна за од.
грн з ПДВ
КОД Найменування К-ть у комплекті наявність ціна, грн
  48017123R CNH REMAN-A/C COMP KIT, REMAN A/C COMPRESSOR KIT 1 шт 0 шт